Oferta

Prawo sportowe - Socios

Na świecie, kluby sportowe coraz częściej podejmują czynności mające na celu rozwój struktury klubu, zwiększenie zakresu popularyzacji swoich działań, zbudowaniu przyjaznej marki nie tylko dla kibica lokalnego ale i globalnego, zwiększenie swojej wartości marketingowej. Jednym z takich działań jest wprowadzenie do klubu sportowego tak zwanego modelu „socios”. Zbudowanie tego rodzaju modelu wymaga wielu przedsięwzięć o charakterze prawnym, reklamowym i marketingowym. Jest to współdziałanie klubu sportowego nie tylko z kancelarią, ale również z agencją marketingową, kibicami i sponsorami.

Mając to na uwadze Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Dauermana opracowała unikatowy i innowacyjny w skali kraju model „socios”. Produkt przeznaczony jest do wdrożenia w polskich klubach sportowych i opiera się nie tylko na sprawdzonych europejskich rozwiązaniach, ale również wprowadza szereg nowych rozwiązań podyktowanych przepisami prawa powszechnie obowiązującego w Polsce. Kancelaria swoimi działaniami i doświadczeniem zapewnia przygotowanie i wprowadzenie fundamentów pod funkcjonowanie przyszłego „socios” tj. strukturę organizacyjno- prawną. Każdorazowo oferowany model „socios” jest indywidualnie dopasowywany do klubu sportowego, dyscypliny sportowej i oczekiwań kontrahenta.

Podsumowując, gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty w tym zakresie. Szczegółowe informacje dotyczące projektu wraz z prezentacją oferty jesteśmy w stanie rozwinąć przedstawicielom Państwa klubu sportowego na uprzednio umówionym spotkaniu.

lobbing dla sportuprawosportowedsmmediacje w sporcie
Przypnij

Porada prawna online - bez wychodzenia z domu!

Wypełnij i wyślij formularz a przygotujemy dla Ciebie profesjonalną opinię prawną.

Dodaj załączniki
Zapytaj prawnika