O nas

Zespół prawa gospodarczego

Maciej Broniecki

Maciej Broniecki

Radca Prawny, specjalista z prawa gospodarczego

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Od 2007 r. aktywnie zajmuje się tematyką związaną z zagadnieniami prawa podatkowego. Praktykę zdobywał uczestnicząc w sporządzaniu projektów opinii podatkowych, pism w postępowaniach podatkowych, jak również skarg przed sądami administracyjnymi. Posiadane doświadczenie nabywał współpracując zarówno z przedsiębiorcami jednoosobowymi, jak i firmami z kapitałem zagranicznym, czy samorządowym. w kancelarii zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, sporządza opinie prawne, reprezentuje klientów w postępowaniu sądowym, przed sądem i i II instancji oraz Sądem Najwyższym, jest specjalistą z zakresu pozwów zbiorowych oraz dochodzenia roszczeń odszkodowawczych od przedsiębiorstw przesyłowych. w kancelarii kieruje pracą Departamentu Prawa Gospodarczego.

Specjalizacja:

 • dochodzenie roszczeń od przedsiębiorstw przesyłowych,
 • pozwy zbiorowe
 • prawo gospodarcze
 • prawo podatkowe
 • prawo cywilne

e-mail: m.broniecki@dauerman.com.pl
tel.: +48 71 794 77 83-84, +48 501 157 280

Magdalena Piosik

Magdalena Piosik

Radca Prawny

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w prawie spadkowym, prawie handlowym i gospodarczym.

Z kancelarią związana od lipca 2003 roku. Jest odpowiedzialna za prowadzenie spraw i kompleksową obsługę klientów biznesowych. Ma bogate doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, postępowaniu rejestrowym przed Krajowym Rejestrem Sądowym oraz sprawach związanych z obrotem nieruchomościami. w kancelarii prowadzi sprawy na etapie sądowym, doradza klientom w sprawach związanych z urzeczywistnieniem ich ostatniej woli, opiniuje umowy, wspiera klientów w negocjacjach handlowych oraz nabywaniu nieruchomości. Zajmuje się przekształceniami podmiotów gospodarczych oraz łączeniem i podziałem spółek prawa handlowego.

Specjalizacja:

 • prawo spadkowe
 • postępowanie gospodarcze
 • prawo spółek
 • prawo rodzinne
 • prawo obrotu nieruchomościami

e-mail: m.piosik@dauerman.com.pl
tel.: +48 71 794 77 83-84, +48 501 157 280

Bartłomiej Czarny

Bartłomiej Czarny

Adwokat

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2002 r. świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego oraz karnego. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. w ramach współpracy z kancelarią Dauerman prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, separacje, podział majątku) oraz prawa karnego.

Zna biegle język niemiecki, angielski, rosyjski i ukraiński.

Specjalizacja:

 • prawo rodzinne
 • prawo karne
 • prawo gospodarcze

e-mail: b.czarny@dauerman.com.pl
tel.: +48 71 794 77 83-84, +48 501 157 280

Agnieszka Trzaska

Agnieszka Trzaska

Adwokat

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym.

Z kancelarią Dauerman związana od września 2010 r. Jest odpowiedzialna za prowadzenie spraw i kompleksową obsługę klientów indywidualnych i biznesowych. Posiada doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, postępowaniu rejestrowym przed Krajowym Rejestrem Sądowym, oraz sprawach dotyczących odpowiedzialności członków zarządu i likwidatorów.

Specjalizuje się również w sprawach związanych z odzyskiwaniem wierzytelności od kontrahentów. Zajmuje się prowadzeniem spraw na etapie przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym, a także na etapie postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Zajmuje się nie tylko obsługą przedsiębiorców, ale doradza także klientom indywidualnym w sprawach z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego.

Prowadzi także sprawy związane z dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych od przedsiębiorstw przesyłowych w związku z bezumownym korzystaniem z nieruchomości, a także z odpłatnym ustanowieniem służebności przesyłu.

Język angielski

Specjalizacja:

 • prawo cywilne
 • prawo gospodarcze
 • prawo spółek
 • dochodzenie roszczeń odszkodowawczych od przedsiębiorstw przesyłowych

e-mail: a.trzaska@dauerman.com.pl
tel.: +48 71 794 77 83-84, +48 501 157 280

lobbing dla sportuprawosportowedsmmediacje w sporcie
Przypnij

Porada prawna online - bez wychodzenia z domu!

Wypełnij i wyślij formularz a przygotujemy dla Ciebie profesjonalną opinię prawną.

Dodaj załączniki
Zapytaj prawnika